ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ Η Κ19 ΤΗΣ ΔΟΞΑΣ
Την πρώτη συγκέντρωση και προπόνηση για τη νέα σεζόν είχε η Κ19 της Δόξας Δράμας το απόγευμα της Πέμπτης, στο βοηθητικό πίσω από το γήπεδο της ομάδας μας.
Ο έφορος Άγγελος Τοκμακτσής και ο βοηθός προπονητή-γυμναστής, Γιάννης Χαρακίδης καλωσόρισαν τους παίκτες, ενώ μέσα στο μήνα θα αναλάβει το “τιμόνι” ο νέος τεχνικός, Βασίλης Παναγιωτίδης (προς το παρόν παραμένει στην Αθήνα, λόγω προσωπικών ζητημάτων).
Στην “πρώτη” των Νέων για τους “Μαυραετούς” παρέστησαν 22 παίκτες, εκ των οποίων η μεγάλη πλειοψηφία έχει ήδη αποκτηθεί.
Εξελίξεις αναμένονται μέσα στο μήνα για το σχηματισμό όλου του ρόστερ, κυρίως για γεννηθέντες από το 2003 ως το 2005, ενώ στο τμήμα επέστρεψε η νοσηλεύτρια Συμέλη Γεωργιάδου, ως υπεύθυνη πρώτων βοηθειών, με τον Νίκο Κιουτσούκη να είναι ο φροντιστής.
Δείτε φωτογραφίες από την έναρξη προετοιμασίας της Κ19, μέσα από το φακό του Δημήτρη Χατζίτζε
![](https://dramasport.gr/wp-content/uploads/2021/08/229133127_354614329580288_7312898466500951854_n-1024x584.jpg)
![](https://dramasport.gr/wp-content/uploads/2021/08/229426013_927309494488896_994150080931185263_n.jpg)
![](https://dramasport.gr/wp-content/uploads/2021/08/231547670_419152799419016_1255230189581194755_n-684x1024.jpg)
![](https://dramasport.gr/wp-content/uploads/2021/08/231806695_852718518953378_3775527160769985245_n.jpg)