Δόξα Δράμας – Αναγέννηση Πλαγιάς : Live η εξέλιξη της αναμέτρησης

Δείτε Live τα αποτελέσματα της αγωνιστικής εδώ

Δόξα Δράμας Αναγέννηση Πλαγιάς : 5-3

(10′ Μουδούρογλου,16′ Κατσαμάγκας,46′-67′ Κόντος, 82′ Αναστασιάδης / 44′-50 Αηδονίδης, 73′ Παντελιάδης)

Τέλος αγώνα

88′ Μέσα Παναγιώτου και Κυριαζής, έξω οι: Κόντος και Ρούτσης

85′ Αλλαγή για την Δόξα έξω ο Μουδούρογλου μέσα ο Χατζηκυριάκου

82′ Σύρραξη των ποδοσφαιριστών μετά το γκολ της Δόξας με τον Μουδούρογλου να δέχεται κίτρινη κάρτα

82′ Σέντρα του Μουδούρογλου η μπάλα θα φτάσει στον Αναστασιάδη θα σουτάρει λίγο έξω απο την περιοχή με την μπάλα να χτυπάει δοκάρι και μέσα

74′ Σουτ του Ιορδανίδη η μπάλα θα περάσει άουτ

73′ Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Παντελιάδη και 4-3 για την Αναγέννηση

69′ Φάουλ για την Πλαγιά με ωραία κομπίνα πριν φτάσει η μπάλα στον Αηδονίδη έδιωξε με το κεφάλι ο Γιαννούσης

68′ Κίτρινη Κάρτα στον Ιορδανίδη για σκληρό φάουλ στον επιθετικό της Αναγέννησης

68′ αλλαγή για την Δόξα μέσα Ιορδανίδης και Αναστασιάδης, έξω Κυριακίδης και Στάϊκο

67′ Κόντος στο πέναλτι και 4-2 για την Δόξα

67′ πέναλτι για την Δόξα σε πέσιμο του Μουδούρογλου μέσα στην περιοχή σε ανατροπή του Παπαδόπουλου Τ.

65′ Σουτ του Αηδονίδη η μπάλα ελάχιστα άουτ

64′ Τετ α τετ του Μουδούρογλου πλάσαρε με τον τερματοφύλακα να αποκρούει σωτήρια

62′ Σέντρα του Ρούτση γυριστό σουτ του Κατσαμάγκα ελάχιστα άουτ

61′ λάθος του Θεοδοσιάδη η μπάλα έφτασε στον Αηδονίδη η μπάλα πέρασε ελάχιστα άουτ, μεγάλη ευκαιρία να ισοφαρίσει η Αναγέννηση

60′ κόρνερ για την Δόξα στο πρώτο δοκάρι ο Κόντος την προβολή άουτ

53′ Σέντρα σουτ του Φασουλάκου η μπάλα θα περάσει λίγο δίπλα απο το δοκάρι του Θεοδωσιάδη

50′ Τετ α τετ του Αηδονίδη και το 3-2 για την Πλαγιά

49′ Σουτ του Παρπουτσή η μπάλα άουτ

46′ 3-1 μετά απο σέντρα του Κατσαμάγκα ο Κόντος σκόραρε με διπλή προσπάθεια

46′ Το δεύτερο ημίχρονο μόλις ξεκίνησε

16:03 : βγήκαν οι παίκτες των δύο ομάδων στον αγωνιστικό χώρο, με τους παίκτες της Δόξας να χειροκροτούνται απο τους ελάχιστους φίλους της ομάδας στην θύρα 4!!!

Τέλος πρώτου Ημιχρόνου Δόξα – Πλαγιά 2-1

Στιγμές απο το πρώτο μέρος

no images were found

46′ Μπήκαμε στις καθυστερήσεις

45′ Σέντρα του Φασουλάκου άστοχη έξοδος του Θεοδοσιάδη θα διώξει την τελευταία στιγμή ο Κυριακίδης σε κόρνερ

44′ 2-1Με τον Αηδονίδη η Αναγένηση πλαγιάς με σουτ μέσα απο την περιοχή

Στο 43′ Ωραία πάσα του κόντου στον Μουδούρογλου θα μπει στην περιοχή θα αποκρούσει ο τέρμα

38′ πάσα του Τζιανουλίνου στον Κόντο του σουτ θα μπλοκάρει με δε΄λυτερη προσπάθεια ο τερματοφύλακας

33′ Tα μέχρι στιγμής αποτελέσματα :

30′ Ωραίο σουτ απο τα 30 μέτρα του Τζιανουλίνο ο Τερματοφύλακας θα αποκρούσει σωτήρια

28′ Μεγάλη ευκαιρία για την Αναγέννηση όταν ο Παρπουτσής έκανε μια ωραία ενέργεια βγήκε τετ α τετ με τον Καριοφούκα με τον τερματοφύλακα της Δόξας να αποκρούσει σωτήρια

27′ Σέντρα του Τζιανουλίνου κεφαλιά του Κατσαμάγκα η μπάλα θα περάσει άουτ

22′ Πρώτη καλή ευκαιρία για την Αναγέννηση όταν ο Κωνσταντινίδης εκμεταλλεύτηκε το λάθος του Ρούτση στον χώρο του κέντρου έκανε μια ωραία κούρσα σούταρε με την μπάλα να περνάει άουτ

Σχόλιο: Πρώτο 20′ λεπτό της αναμέτρησης με την Δόξα να είναι ανώτερη και δίκαια να βρίσκεται μπροστά σκορ ΄έχοντας καλή κυκλοφορία και να μην αφήνει τους φιλοξενούμενους να κάνουν παιχνίδι!!

16′ Σέντρα απο δεξιά του Κυριακίδη προβολή του Κατσαμάγκα και το 2-0

13′ Φάση διαρκείας για την Δόξα η μπάλα θα φτάσει στον Τσιανουλίνο που θα σουτάρει με την μπάλα να περνάει πάνω απο τα δοκάρια άουτ

11′ Σέντρα του Ρούτση πριν του Κατσαμάγκα θα απομακρύνουν οι αμυντικοί

10′ Σέντρα του Τζιανουλίνο κεφαλιά του Μουδούρογλου και1-0

8′ Το παιχνίδι ξανα ξεκίνησε

Στο 7′ αναγκαστική Αλλαγή για την Αναγέννηση Πλαγιάς, θα βγει ο Παπαδόπουλος στην θέση του θα περάσει ο αναπληρωματικός τερματοφύλακας

15:05 Ελάχιστος κόσμος στο γήπεδο της Δόξας που δεν ξεπερνούν τα 200 άτομα

3′ κόρνερ για την Δόξα κεφαλιά του Κατσαμάγκα ξανά σωτήρια θα αποκρούσει ο Παπαδόπουλος που βρίσκεται στο έδαφος καθώς τραυματίστηκε στην φάση αυτή

2′ Ωραία κούρσα απο δεξιά του Τάσιου θα σπάσει στο πέναλτι την μπάλα στον Ρούτση θα αποκρούσει ο Παπαδόπουλος

15:01: Έναρξη του αγώνα

15:00: Όλα έτοιμα για την πρώτη σέντρα της αναμέτρησης – να υπενθυμίσουμε ότι η ροή δεν ανανεώνεται αυτόματα !!!

14:58: Οι δύο ομάδες βγήκανε στον αγωνιστικό και τώρα βγάζουν τις αναμνηστικές φωτογραφίες λίγο πριν την πρώτη σέντρα

14:56: Οι δύο ομάδες έτοιμες να βγουν στο γήπεδο

14:52: Οι δύο ομάδες έχουν αποσυρθεί στα αποδυτήρια σε λίγο ξεκινάει η αναμέτρηση

Οι συνθέσεις:

ΔΟΞΑ (Φιλίππου): Θεοδοσιάδης Γ., Ραουτιόλα, Γιαννούσης, Τάσιος, Κυριακίδης Σαβ.,Τζανουλίνος, Στάικος, Κατσαμάγκας, Ρούτσης, Κόντος, Μουδούρογλου.

ΠΑΓΚΟΣ: Κυριακίδης Δ., Ιορδανίδης, Χατζηκούρτης, Κολιοφούκας, Πετρίδης, Αναστασιάδης, Κυριαζής, Χατζηκυριάκου, Παναγιώτου.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ (Φωτιάδης) Παπαδόπουλος Δημ., Ορφανίδης, Φασουλάκος, Νιζάμης, Πολυζάς, Παπαδόπουλος Τηλ., Κωνσταντινίδης, Αηδονίδης, Κετικίδης, Παντελιάδης, Παρπουτσής

ΠΑΓΚΟΣ: Γιώργης, Κουρουζίδης, Πρέτσι Ασπ., Ζάικος, Πρέτσι Αουρ., Αντωνιάδης, Ζιούτας.

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Παπαδόπουλος / Κουντουράς Στρ.- Κουντουράς Νικ. (Μακεδονίας)