Σ.Κ.Α. Δράμας: Κόβει την πρωτοχρονιάτικη βασιλόπιτα του την Κυριακή 11/2/2023
Αύριο στις 11 το πρωϊ ο Σ.Κ.Α. Δράμας κόβει την βασιλόπιτα του για το 2023 στο Δημοτικό οδείο Δράμας σε μια εκδήλωση με πολλές εκπλήξεις και αρκετές βραβεύσεις αθλητών. Είναι ιδιαίτερη η χαρά καθώς μετά απο 2 δύσκολα χρόνια ο Σ.Κ.Α.Δ. προσπαθεί και πάλι να σταθεί στα πόδια του και θέλει την βοήθεια όλων για να συνεχίσει να βγάζει αθλητές και να παραμείνει πιστός στο “Ευ Αγωνίζεσθαι”.
Δείτε την πρόσκληση :
![](https://dramasport.gr/wp-content/uploads/2023/02/329582330_914878016307372_7734992715502915455_n-1024x712.jpg)