Πρώτη προπόνηση για τον ΠΑΟΠ Νέα Αμισού
Πραγματοποιήθηκε σήμερα η πρώτη προπόνηση για τον ΠΑΟΠ Ν. Αμισού, εκεί που βρέθηκαν μερικά νέα πρόσωπα και κάποια παιδιά από την νέα ομάδα, όπως και ο βασικός κορμός της περσινής χρονιάς.
Στην D.S. μίλησε ο Προπονητής της ομάδας Γιώργος Πολυχρονίδης, ο υπεύθυνος των ακαδημιών ο κ. Χατζόπουλος και παίκτης της ομάδας ο επιθετικός που πέρσι βοήθησε αρκετά την ομάδα Αλαγκιοζίδης.
Αναλυτικό ρεπορτάζ αύριο
![](https://dramasport.gr/wp-content/uploads/2020/07/Collage-2020-07-23-00_41_28.jpg)
![](https://dramasport.gr/wp-content/uploads/2020/07/Collage-2020-07-23-00_42_11.jpg)