Μ.Α. Ξηροποτάμου: Στον Μέγα Φλέγγας και Μαλόσι
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
![](https://dramasport.gr/wp-content/uploads/2023/07/361614549_1000737997950282_5551605341036097030_n-1024x826.jpg)
Είμαστε στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσουμε την απόκτηση του Κωνσταντίνου Φλέγγα. Γεννημένος στις 28/02 του 2004 και με θητεία σε Δόξα Δράμας , Καλαμώνα έρχεται στην ομάδα μας με τις καλύτερες βλέψεις.
Επίσης ανακοινώνουμε την επιστροφή ενός δικού μας παιδιού του Μάριου Μαλόσι ο όποιος μετά από ένα χρόνο στην Δόξα Δράμας Β’ και με συμμετοχές στην Super League K15 έρχεται να ενταχθεί στην ομάδα μας ακόμη πιο έμπειρος