Τα 9 φιλικά προετοιμασίας της Α.Ε. Αμπελοκήπων
Ανακοινώθηκαν σήμερα το μεσημέρι τα φιλικά προετοιμασίας της Α.Ε. Αμπελοκήπων, για όσους δεν γνωρίζουν η Α.Ε. Αμπελοκήπων θα αγωνίζεται την νέα χρονιά στην Γ’ Εθνική. Στόχοι της ομάδας είναι σίγουρα η γρήγορη παραμονή και μια καλή πορεία. Προπονητής της ομάδας παραμένει ο Γιάννης Ιωαννίδης. Οι φιλικές αναμετρήσεις των Αμπελοκήπων ξεκινούν στις 01/08/2020 με αντίπαλο την Χωριστή και η έναρξη της προετοιμασίας στις 22/7/2020, τελευταίο φιλικό προετοιμασίας της Α.Ε.Α. είναι στις 5/09/2020 με αντίπαλο τον Αετό Ορφανού.
Αναλυτικά:
![](https://dramasport.gr/wp-content/uploads/2020/07/106370119_296855578336429_2924973076543997623_n.jpg)