Πανδραμαϊκός – Α.Ε. Ευόσμου: Live ενημέρωση μέσα απο την dramasport.gr

δεν ανανεώνετε η σελίδα αυτόματα

Μπορεί λόγω κολλήματος να μην μπορούμε να σας προσφέρουμε live εικόνα απο το Δημοτικό Στάδιο Δράμας “Αλέκος Φρούσιος”, όμως η Dramasport βρίσκεται στο γήπεδο για να σας προσφέρει ζωντανή ενημέρωση.

1′ Το παιχνίδι Ξεκίνησε…

10΄Χωρίς κάποια σπουδαία ευκαιρία το παιχνίδι

18′ Αναγκαστική Αλλαγή για τον Εύοσμο

20′ Σουτ του Μπερούκα πάνω στα σώματα η μπάλα

24′ λάθος γύρισμα του αμυντικού το Εύοσμου κόρνερ για τον Πανδραμαϊκό

Πρώτο 25λεπτο της αναμέτρησης χωρίς κάποια σπουδαία ευκαιρία στο παιχνίδι

25′ φάουλ σε καλο σημείο για τον Πανδραμαϊκό, ο Μπελμάνι πάνω στην μπάλα

26”Αουτ η Μπάλα μετά απο φάουλ του Μπελμάνι

29′ Σέντρα του Μπερούκα πριν πάει η μπάλα στον Μουδούρογλου απομάκρυνε η άμυνα του Ευόσμου

35′ ο Πανδραμαϊκός έχει την υπερωχεί όμως σήμερα του λείπει το γκολ

35′ Κορνερ για τον Πανδραμαϊκό

36′ Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανδραμαϊκό μετά απο κόρνερ οι Αμυντικοί απομάκρυναν… νέο γεμισμα προβολή του Αϊβαζη η μπάλα θα πάει πάνω στον τερματοφύλακα

38′ Έμμεσο για τον Πανδραμαικό

38′ Εκτέλεσε ο Μπερούκας η μπάλα στα σώματα και στην Επαναφορά ο Αχαλινόπουλος θα πιάσει το σου έξω απο την περιοχή θα μπλοκάρει την μπάλα

Η στιγμή του Έμμεσου

44′ Σέντρα του Αχαλινόπουλου κεφαλιά του Μουδούρογλου ο Τερματοφύλακας θα μπλοκάρει

5:21 : Πανδραμαϊκός – Εύοσμος 0-0 Ημίχρονο

Σχόλιο : ο Πανδραμαϊκός έχει την υπεροχή και απειλήθηκε ελάχιστες φορές, έως καθόλου με το γκολ να είναι αυτό που λείπει απο την επίθεση του Πανδραμαϊκού

46′ Έναρξη δεύτερου ημιχρόνου , χωρίς κάποια αλλαγή

Παμε να δούμε και τις ενδεκάδες :

Πανδραμαϊκός: Κιουμουρτζής, Παπαδόπουλος, Κονταξής, Κωνσταντάρας, Αϊβάζης, Διαμαντίδης, Αχαλινόπουλος, Θεοδωρίδης, Μουδούρογλου, Μπελμάνι, Μπερούκας.

Α.Ε. Ευόσμου : Μπαϊμάκης, Πάχιος,Μακρόπουλος, Πολιανίδης, Κύρκου, Κουλάκου, Ντόκου, Δάλλας, Κωνσταντινίδης, Καρανδρέας, Μπονέρης

50′ Καλύτερα έχει μπει στο παιχνίδι ο Εύοσμος

60′ Φάουλ για τον Πανδραμαϊκό έξω απο την περιοχή, εκτέλεσε ο Μουδούρογλου η μπάλα αρκετά πάνω απο τα δοκάρια

65′ Σούτ του Λάμι η μπάλα άουτ

66′ Αναστασιάδης στην θέση του Αχαλινόπουλου

68΄Φάουλ ο Πανδραμαϊκός με τον Διαμαντίδη απο αριστερά,σεντρα ο Μπαϊμάκης θα βγεί και θα μαζέψει

69′ Φαουλ του Πανδραμαϊκού σε καλό σημείο ο Μπερούκας θα εκτελέσει στο τοίχος η μπάλα

71′ διπλή αλλαγή για τον Πανδραμαϊκό Πατένταλης Φουστέρης εντός, Μπελμάνι και Παπαδόπουλος εκτός.

72′ ωραία κούρσα του Αϊβάζη απο δεξιά ωραία κοφτή σέντρα και απο το ύψος της μικρής ούτε ο Μπερούκας ούτε ο Μουδούρογλου δεν βρήκαν την μπάλα

74′ Τετ α τετ του Μουδούρογλου πρίν σουτάρει την μπάλα θα τον προλάβει ο Αμυντικός πριν εκτελέσει τον Μπαϊμάκη, η μπάλα κόρνερ το οποίο πέρασε ανεκμετάλευτο

83′ Σέντρα του Κονταξή κεφαλιά του Φουστλερη ο τερματοφύλακας θα μαζεύψει

84′ Σουτ του Ντόκου ο Κιουμουρτζής θα αποκρούσει σε κόρνερ το οποίο πέρασε ανεκμετάλευφτο

86′ Φάουλ του Μουδούρογλου θα απομακρύνει ο Τερματοφύλακας σε κόρνερ

88′ Σέντρα του Κονταξή κεφαλιά του Φουστέρη ο Πατένταλης απο το ύψος της μικρής περιοχής δεν θα μπορέσει να βρεί την μπάλα θα μπλοκάρει ο τερματοφύλακας.

18:17 Ο Πανδραμαϊκός πιέζει για το γκολ εδω και περίπου 20 λεπτά