Αίτημα του Πανδραμαϊκού για αναβολή των μπαράζ ανόδου λόγω μη επικύρωσης της βαθμολογίας
Υπάρχει καιρό η φημολογία ότι ο Πανδραμαϊκός κάνει κινήσεις για να συμμετάσχει αυτός στα μπαράζ ανόδου της Super League 2 λόγω μη κανονικότητας στο πρωτάθλημα του Αγροτικού Αστέρα. Μετά τον ορισμό των διαιτητών εχθές στα μπαράζ ανόδου, ο Πανδραμαϊκός σήμερα έστειλε επιστολή στην ΕΠΟ που ζητάει την αναβολή της αγωνιστικής.
Αναλυτικά ανακοίνωση :
![](https://dramasport.gr/wp-content/uploads/2022/05/280502828_1942069025993347_5617969229792877814_n.jpg)
![](https://dramasport.gr/wp-content/uploads/2022/05/280513773_1942094692657447_4199112155521334006_n.jpg)