ΓΑΙΑ Δράμας: Πηρε την πρώτη θέση στο Final 4 και την άνοδο στην Α2
Μετα απο μια δυσκολη χρόνια, γράφτηκε με τον καλύτερο τρόπο ο επίλογος της καθώς η ΓΑΙΑ κατάφερε και κέρδισε με 3-1 σετ στο τελικό του Final For που διεξήχθη στις Σέρρες τον Πανσερραϊκό που κυριολεκτικά έπαιζε εντός έδρας.
![](https://dramasport.gr/wp-content/uploads/2023/04/342973559_1292836487973364_1161792595628850929_n.jpg)
Η Δραμινη έπαιξε ανταγωνιστικό βόλεϋ και ήταν καλύτερα στην αναμέτρηση, ενώ στο 3ο σετ που κρίθηκε και η νίκη, το πήρε άνετα φτάνοντας στο 3-1 σετ.
![](https://dramasport.gr/wp-content/uploads/2023/04/342914943_611108144230231_7243117254097562043_n.jpg)
![](https://dramasport.gr/wp-content/uploads/2023/04/337289507_253023660445432_443202052470854565_n.jpg)