Αλλάζει εικόνα το γήπεδο Κυργίων | Έργα από τον Δήμο Δοξάτου
Έχει αλλάξει εικόνα το γήπεδο Κυργίων και μετά την απαράδεχτη κατάσταση του που είχαμε κάνει και αυτοψία σαν Dramasport πριν από ένα χρόνο η εικόνα σήμερα είναι διαφορετική. Το γήπεδο Κυργίων άρχισε να ομορφαίνει και πάλι και ευχόμαστε όλοι άμεσα να δούμε να συμμετάσχει η ομάδα στα τοπικά πρωταθλήματα και πάλι
![](https://dramasport.gr/wp-content/uploads/2022/06/γήπεδο-κυργίων-696x522-1.jpg)
Δείτε το βίντεο μετά το ’18.37’ και θυμηθείτε την τραγική κατάσταση του