Γ.Σ. Προσοτσάνης: Αβραάμ, Καλαϊτζίδης, Γεωργιάδης(24’λ. τρ. Ματζιάρης), Παπαμιχαήλ, Αστερίου, Λίπο, Περσανλής, Ρούσσος, Ευκαρπίδης(32′ λ.τρ.Παναγιώτου), Γουνατίδης, Τόπι.

ΠΑΓΚΟΣ: Αντωνιάδης, Τσακμακίδης Αρ., Μανλής, Ματσιώρης, Παναγιώτου Χ., Ματζιάρης, Παγώνης, Παναγιωτίδης, Καλαϊτζής.

ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ (Σαπάνης): Νιανιός, Καρατζάογλου, Τάνγκου, Ραγκαβίνας, Χριστοδουλίδης, Τσίτας , Ξανθόπουλος, Παπάζογλου , Κοπάτσι Άλεξ , Χαρίσης(70′ Κοπάτσι Αλντι), Προσκυνητόπουλος

Καμπανιακό: Νιάνιος, Τσίτας,

4′ Σουτ του Χαρίση η μπάλα άουτ, καλή ευκαιρία για τον Καμπανιακό

7′ Πρώτη καλή ευκαιρία στο παιχνίδι για την Προσοτσάνη με τον Ευκαρπίδη

9′ Σουτ του Τσίτα μπλόκαρε ο Αβραάμ

10′ Μεγάλη ευκαιρία για τον Καμπανιακό σουτ του Ξανθόπουλου σε κενή εστία άουτ

11′ Διαμαρτυρίες του Καμπανιακού για χέρι παίζεται λέει ο διαιτητής

ΣΧΟΛΙΟ: Πρώτο τέταρτο στην αναμέτρηση ο Καμπανιακός σαφώς καλύτερος, με την Προσοτσάνη να προσπαθεί να βρει τα πατήματα της. Απείλησε μια φορά η Δραμινή ομάδα με τον Ευκαρπίδη, ενώ οι φιλοξενούμενοι απείλησαν 3 φορές την εστία της Προσοτσάνης

18′ Σουτ του Χαρίση για τον Καμπανιακό η μπάλα άουτ

24′ Αναγκαστική αλλαγή για την Προσοτσάνη εκτός ο Γιωργιάδης εντός Ματζιάρης

25′ Μεγάλη ευκαιρία για την Προσοτσάνη πάσα του Ρούσσου τετ α τετ ο Τόπι θα πάει να περάσει τον τερματοφύλακα αλλα τελευταία στιγμή θα τον κόψει ο Νιάνιος

29′ Φάση διαρκείας στην άμυνα της Προσοτσάνης σου του Κοπάτσι στην αγκαλιά του Αβραάμ

32′ Αναγκαστική αλλαγή για την Προσοτσάνης 2η στο παιχνίδι, εκτός ο Ευκαρπίδης εντός ο Παναγιώτου

34′ Κόρνερ για τον Καμπανιακό

34′ ο Αβραάμ βγαίνει σταθερά και μπλοκάρει

38′ Σουτ του Ξανθόπουλου προβολή του Ματζιάρη η μπάλα κόρνερ

39′ Το κόρνερ πέρασε χωρίς με επιθετικό φάουλ του Καμπανιακού

43′ Σουτ του Τσίτα μετά απο ωραία κούρσα ο Περσιανλής με προβολή θα διώξει σε κόρνερ

45′ Μεγάλη ευκαιρία με τον Ματζιάρη με κεφαλιά θα απομακρύνει η άμυνα

Λήξη πρώτου ημιχρόνου Καμπανιακός – Προσοτσάνη 0-0

ΣΧΕΛΙΟ: Ο Καμπανιακός καλύτερος στο πρώτο ημίχρονο με την Προσοτσάνη να είναι καλά στημένη αμυντικά. Μετά το πρώτο τέταρτο της αναμέτρησης η Προσοτσάνη προσπάθησε να ισορροπήσει και να φανεί πιο ανταγωνιστική με τον ρυθμό του παιχνιδιού να πέφτει με τις 2 αναγκαστικές αλλαγές των γηπεδούχων

46′ το παιχνίδι ξεκίνησε

48′ Σουτ του Τσίτα άουτ, πάνω απο τα δοκάρια

53′ Σέντρα του Γουνατίδη μεγάλη προβολή του Ματζιάρη η μπάλα άουτ, μεγάλη ευκαιρία για την Προσοτσάνη

57′ Σουτ του Ξανθόπουλου απο καλή θέση ο Αβραάμ θα μπλοκάρει

59′ Δυνατό σουτ απο καλό σημείου του Ξανθόπουλου ελάχιστα άουτ, νέα καλή ευκαιρία για τον Καμπανιακό

64′ Φάουλ για την Προσοτσάνη θα βγει και θα μπλοκάρει ο αντίπαλο γκολκίπερ

66′ Σουτ του Κομπάτσι ελέγχει ο Αβραάμ

67′ Διπλή αλλαγή για την Προσοτσάνη εντός Παγώνης και Αντωνιάδης, εκτός Γουνατίδης και Ρούσσος

70′ Εντός Κοπάτσι Αλντι εκτός Χαρίσης

78′ Κεφαλιά του Κοπάτσι Αλντι η μπάλα άουτ και σε θέσει οφ σαιντ ο παίκτης του Καμπανιακού

83′ Μακρινό σουτ του Άλεξ Κοπάτσι η μπάλα λίγο πάνω απο τα δοκάρια του Αβράαμ

84′ Φάουλ για την Προσοτσάνη

84′ Η Καλή η εκτέλεση του Καλαϊτζη στην πορεία της μπάλας ο Αστερίου δεν θα βρει την μπάλα για λίγο που θα περάσει εκτός

85′ κόρνερ για την Προσοτσάνη

85′ Καλή η εκτέλεση κεφαλιά του Παπαμιχαήλ η μπάλα άουτ

86′ Σέντρα του Αντωνι΄αδη κεφαλιά του Παγιώτου η μπάλα άουτ

Μπαίνουμε στο 90′

94′ Λήξη αγώνα Προσοτσάνη – Καμπανιακός 0-0

Στα άλλα παιχνίδια ημίχρονο:

ΓΣ Προσοτσάνης – Καμπανιακός 0-0

Ηρακλής Αμμουδιάς – Βύρων Καβάλας 0-3 (57′ Ηλιάδης, 58′ Αθανασάκης, 67′ Δουμάνης)

Άρης Πετεινού – Πανθρακικός  1-2 (51′ Χριστοφορίδης πεν / 27′-45′ Φουρλατάρας)

Ρεπό : Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης