Δόξα Πετρούσας: Συνέχεια ανανεώσεων με Κυριακίδη και 3η μεταγραφή ο Χατζησαββίδης
Η Δόξα Πετρούσα ανακοίνωσε την απόκτηση του Μπάμπη Χατζησαββίδη ενώ ανανέωσε με την ομάδα και ο γιός του Δημήτρη Κυριακίδη ο νεαρός Σταύρος Κυριακίδης, αναλυτικά οι ανακοινώσεις :
![](https://dramasport.gr/wp-content/uploads/2022/07/291625171_5802631753102398_2032187520018719781_n-587x1024.jpg)
Ο Γ.Σ Δόξα Πετρούσας καλωσορίζει τον Μπάμπη Χατζησαββίδη ο οποίος αποτελεί την 3η φετινή μας μεταγραφή !!!
![](https://dramasport.gr/wp-content/uploads/2022/07/290220498_5800366496662257_5622087173149436267_n.jpg)
Σταύρος Κυριακίδη ο επόμενος !!! Ο νεαρός μέσος πραγματοποίησε πολύ καλή σεζόν πέρυσι αφού κατάπιε χιλιόμετρα και φώναξε παρών όσες φορές χρειάστηκε !!!!