Αίαντας ΚΕΡΑΥΝΟΣ Αρκαδικού: Συνεχίζουν και στην Α’ οι Παυλίδης, Γιαγκοζίδης και Ουζούνης
![](https://dramasport.gr/wp-content/uploads/2024/04/7CBA2DE0-E461-4D52-9EE4-4F8D3B582F64-1024x578.jpeg)
Όπως ανακοίνωσε ο Αίαντας Κεραυνός Αρκαδικού ο αρχηγός της ομάδας ο Θεοφίλος Παυλίδης, Κώστας Γιαγκοζίδης που βοήθησε αρκετά την ομάδα στην άνοδο της κατηγορία και ο έμπειρος Δημήτρης Ουζούνης θα βρίσκονται στο ρόστερ της ομάδας και την νέα χρονιά. Αναλυτικά η ανακοίνωση:
Συνεχίζοντας την οργάνωση του ρόστερ για την ερχόμενη χρονιά, η ομάδα μας είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την ανανανεωση της συνεργασίας με τρείς ποδοσφαιριστές οι οποίοι θα μπορούσαν να χαρακτηριστούν και ” στρατιώτες του συλλόγου ” !
Οι συστάσεις περιττές για τους Ουζουνη Δημήτρη, Παυλίδη Θεόφιλο και Γιαγκοζιδη Κωνσταντίνο.
Ευχόμαστε υγεία και να πετύχετε τα μέγιστα με την ομάδα μας και την χρονιά που έρχεται Μ #aiantas_k_arkadikou_new_season_loading