M.A Ορφανίου: Νέος τεχνικός ο Μάκης Κατσαβάκης
![](https://dramasport.gr/wp-content/uploads/2022/12/2212σδσ-1024x576.jpg)
Προπονητική «βόμβα» ενεργοποίησε ο Μ.Α Ορφανίου, καθώς ανακοίνωσε την έναρξη συνεργασίας με τον Μάκη Κατσαβάκη.
Ο 68χρονος έμπειρος τεχνικός έχει περάσει από τους πάγκους μεγάλων ομάδων, όπως ο Α.Ο Καβάλα, ο ΠΑΣ Γιάννινα, ο Πανσερραϊκός, η Βέροια, ο Πανιώνιος, ο Πανηλειακός, ο Ολυμπιακός Βόλου, ο Απόλλων Καλαμαριάς, ο Άρης Θεσσαλονίκης, ο Λεβαδειακός, ο Ηρακλής, ο Πιερικός και η Δόξα Δράμας, η οποία ήταν και ο τελευταίος του προπονητικός σταθμός το 2021.
Η ανακοίνωση του Μ.Α Ορφανίου για την έναρξη συνεργασίας είναι λιτή αναφέροντας «Καλώς ήρθες, Μάκη Κατσαβάκη».
![](https://dramasport.gr/wp-content/uploads/2022/12/xorhgoi-1024x556-1.jpg)