Στον ΠΑΟΚ Προαστείου στα 76 του ο Πρόδρομος Μηνασίδης
Στα 76 του ο Πρόδρομος Μηνασίδης συνεχίζει να παίζει ποδόσφαιρο καθημερινά και να γυμνάζεται. Έτσι, σε αυτή την ηλικία ο Πρόδρομος Μηνασίδης πήρε μεταγραφή από τον Άρη Μικροχωρίου στον ΠΑΟΚ Προαστείου.
Να υπενθυμίσουμε ότι ο κύριος Μηνασίδης έχει προταθεί για την είσοδο του στο βιβλίο Γκίνες(Guinness World Records), δίνοντας τον Ιούνιο του 2020 συνέντευξη στον Δημήτρη Μπουτζέκη για αυτό το θέμα.
![](https://dramasport.gr/wp-content/uploads/2021/09/catskallifytos2020minasidis.jpg)
Πραγματικά αυτό είναι παράδειγμα προς μίμηση και ευχόμαστε ο κ. Μάκης να εκπληρώσει τον στόχο του για είσοδο στο βιβλίο Γκίνες.