Κ.Α.Ο.Δ. :Παραμένει κάτοικος Δράμας ο Δημήτρης Μπέσσας
Μετά απο μια εξαιρετική χρονιά με τα χρώματα του Κ.Α.Ο.Δ. ο Δημήτρης Μπέσσας θα συνεχίσει να αγωνίζεται στους πράσινους και την νέα χρονιά στο πρωτάθλημα της Β’ Εθνικής. Δείτε αναλυτικά την ανακοίνωση του συλλόγου:
![](https://dramasport.gr/wp-content/uploads/2023/07/360161978_295864526307699_1324590076416591942_n-1024x986.jpg)
Ο Κ.Α.Ο.Δ. ανακοινώνει την ανανέωση της συνεργασίας με τον Δημήτρη Μπέσσα
Δημήτρη σου ευχόμαστε μια επιτυχημένη χρονιά χωρίς τραυματισμούς.