Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ: LIVE Η ΕΞΕΛΙΞΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ

Μαζί θα παρακολουθήσουμε το μεγάλο ντέρμπι της αγωνιστικής ανάμεσα στον Άγιο Αθανάσιο και τον Πανδραμαϊκό.

Μ. Αλέξανδρος Αγ. Αθανασίου: Λαζόγλου, Τσαγκαλίδης, Αμαραντίδης, Καραγιαννίδης, Γκαμότσος, Στεργιανός, Τουμαντζίδης, Ουζούνογλου, Παπαζώτος, Πτηνόπουλος, Μουδούρογλου.

Αναπληρωματικοί: Τουμαντζίδης, Μεταξάς, Παπαδόπουλος, Χάσκιολης, Κλώτσικας, Μπαμπασαλί, Δημητριάδης, Ζήσης, Κοντρόπουλος

Πανδραμαϊκός: Χαραλαμπίδης, Πάππος, Αμανατίδης, Τζάρτζαλος, Μπαμπαλής Μ., Βουτσινάς, Κυριακίδης, Μαχαίρας, Αχαλινόπουλος, Μουρατίδης, Τανούσι

Αναπληρωματικοί: Περσιανλής, Γεωργιάδης, Παντίκογλου, Ματσιώρης, Καμίδης, Μπαμπαλής Σ.

Σέντρα στο ματς

5′ Χαμένη ευκαιρία με το καλημέρα για τον Πανδραμαϊκό με τον Τανούσι

7′ Αμανατίδης καλό σουτ, θα μπλοκάρει ο Λαζόγλου!

9′ Πολύ καλό σουτ του Μουδούρογλου η μπάλα περνάει κόρνερ έπειτα από απόκρουση του Χαραλαμπίδη

12′ Κερδισμένο φάουλ για τον Πανδραμαϊκό, καλή εκτέλεση από τον Αχαλινόπουλο, η μπάλα περνάει άουτ. Έχουμε διακοπή στον αγώνα για τραυματισμό του Λαζόγλου

17′ Μεγάλη ευκαιρία για τον Άγιο, το σουτ του Μουδούρογλου περνάει αουτ

20′ Κεφαλιά του Καραγιαννίδη έπειτα από εκτέλεση κόρνερ, η μπάλα πέρασε άουτ

22′ Κόρνερ για τον Πανδραμαϊκό που κερδίζει ο Βουτσινάς με τη μπάλα να περνάει άουτ από την εκτέλεση του Αχαλινόπουλου. Στην αντεπίθεση σκοράρει ο Μουδούρογλου ο οποίος όμως έχει υποδειχθεί σε θέση οφσάιντ

28′ Ουζούνογλου εξαιρετική σέντρα με τον Τουμαντζίδη να πιάνει την κεφαλιά όμως η μπάλα πέρασε άουτ

29′ Τεράστια διπλή χαμένη ευκαιρία με τον Πτηνόπουλο, όμως ο Χαραλαμπίδης του λέει όχι!

33′ ΓΚΟΛ 0-1 για τον Πανδραμαϊκό με σκόρερ τον Τανούσι!

39′ ΓΚΟΛ 0-2, καταπληκτικό στρώσιμο του Αχαλινόπουλου με το στήθος και ο Μουρατίδης με δυνατό σουτ έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα!

Ημίχρονο στον Άγιο Αθανάσιο, με τον Πανδραμαϊκό να προηγείται με 0-2

Σέντρα στο δεύτερο μέρος

50′ Η προσπάθεια του Τανούσι, άουτ δείχνει ο διαιτητής. Διαμαρτυρίες για κόρνερ

56′ Πτώση του Πτηνόπουλου εντός περιοχής διαμαρτύρονται για πέναλτι οι γηπεδούχοι, παίζετε λέει ο διαιτητής

59′ Κάθετη πάσα του Παπαζώτου για τον Πτηνόπουλο, απομάκρυνε σε πλάγιο ο Τζάρτζαλος

61′ Διπλή αλλαγή για τον Άγιο, Παπαδόπουλος και Κοντρόπουλος στον αγωνιστικό χώρο στις θέσεις των Πτηνόπουλου και Αμαραντίδη

64′ Μεγάλη ευκαιρία με τον Μουδούρογλου τελευταία στιγμή κόβει ο Τζάρτζαλος σε κόρνερ το οποίο πέρασε ανεκμετάλλευτο

70′ Αναγκαστική αλλαγή για τον Πανδραμαϊκό, Παντίκογλου στη θέση του Μαχαίρα

77′ Αλλαγή για τον Άγιο, Ζήσης στον αγωνιστικό χώρο

87′ Καλό σουτ του Κυριακίδη μπλοκάρει ο Λαζόγλου

Τέλος αγώνα στον Άγιο Αθανάσιο, τεράστια νίκη για τον Πανδραμαϊκό!