Πρώτη προπόνηση για τον ΠΑΟΠ Ν. Αμισό για την νέα αγωνιστική περίοδο | Δηλώσεις Γιώργου Πολυχρονίδη (βίντεο)
Πραγματοποιήθηκε σήμερα η πρώτη προπόνηση του ΠΑΟΠ Ν. Αμισού εν όψη της νέας αγωνιστικής περιόδου. Για ακόμη μια χρονιά ο πήχης έχει μπει ψηλά, με την ομάδα του Γιώργου Πολυχρονίδη να θέλει να παρουσιαστεί ανταγωνιστική, ενώ το ροστερ και φέτος είναι νεανικό. Δείτε τι δήλωσε ο προπονητής της ομάδας Γιώργος Πολυχρονίδης και εικόνες από την πρώτη προπόνηση του ΠΑΟΠ Ν. Αμισού.
![](https://dramasport.gr/wp-content/uploads/2022/07/BTZ0401-1-1024x683.jpg)
![](https://dramasport.gr/wp-content/uploads/2022/07/BTZ0412-1024x683.jpg)
![](https://dramasport.gr/wp-content/uploads/2022/07/BTZ0418-1024x683.jpg)