Μ.Α. Αγ. Αθανασίου: Καρέ ανανεώσεων και μια μεταγραφή
Στην ανανέωση της συνεργασίας με τους : Κοσμάς Παπαδόπουλος, Δήμος Καραγιαννίδης, Χρήστος Δημητριάδης, Γρηγόρης Μουρζιδης, και μεταγραφή από Παλληξουριακο Κεφαλλονιας τον τερματοφυλακα Κοσμά Παπαδόπουλου ανακοίνωσε ο Μ.Α. Αγ. Αθανασίου.
Αναλυτικά η ανακοίνωση:
![](https://dramasport.gr/wp-content/uploads/2023/06/355958383_1428025801071203_8679188177943182278_n-768x1024.jpg)
Με τα ”ερυθρόλευκα” θα αγωνίζονται και την ερχόμενη αγωνιστική περίοδο οι Κοσμάς Παπαδόπουλος , Δημοσθένης Καραγιαννίδης , Χρήστος Δημητριάδης και Γρηγόρης Μουρζίδης!
Επίσης ”επιστροφή στο σπίτι” για τον 21χρονο τερματοφύλακα Κοσμά Παπαδόπουλο ο οποίος μετά απο μια γεμάτη τριετία στον Παλληξουριακό που στέφθηκε με κατάκτηση πρωταθλήματος , επιστρέφει στα πάτρια εδάφη για να ενισχύσει την προσπάθεια του Μέγα!