ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ 1-1 LIVE

Ακουστε Live το παιχνίδι εδω

ΤΕΛΟΣ ΑΓΩΝΑ

97′ Κίτρινη κάρτα στον Νομικό για καθυστέρηση

96′ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ απο τα δύο μέτρα λέει όχι και πάλι ο Νομικός! Παίζει μόνος του σήμερα…

94′ Και πάλι διπλή τρομερή επέμβαση του Νομικού!

93′ Διπλή αλλαγή για το Ορφάνι, Πιπερτζής / Φουστέρης και Γιάννα / Πέτκος

92′ Κόρνερ για τον Πανδραμαϊκό

91′ Νεα εντυπωσιακή επέμβαση του Νομικού

90′ Νέο φάουλ για τον Πανδραμαϊκό έξω απ την περιοχή

89′ Νέα ευκαιρία με τον Belmani, η μπάλα λίγο άουτ

89′ Κόρνερ για τον Πανδραμαϊκό

87′ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ διπλή ευκαιρία για τον Πανδραμαϊκό με Παυλίδη και Μπερούκα!

84′ Νέο φάουλ για τον Πανδραμαϊκό

83′ Φάουλ που κερδίζει ο Μπερούκας σε πολύ καλή θέση

80′ Κεφαλιά του Παυλίδη, και πάλι σταματάει πάνω στο Νομικό

78′ Νεα καλή στιγμή με πολύ καλό σουτ του Μπερούκα

78′ Τρομερό σουτ του Πινδώνη, εξαιρετική επέμβαση του Νομικου, η μπάλα κόρνερ

76′ Κόρνερ με τον Andric περναέι ανεκμετάλλευτο

74′ Αλλαγή για το Ορφάνι, Omasere εκτός γηπέδου στη θέση του ο Παπαδόπουλος

74′ Άουτ το σουτ του Βαλαβανόπουλου σε τετ α τετ, τεράστια χαμένη ευκαιρία

73′ Τρίτη αλλαγή για τον Πανδραμαϊκό, Κονταξής στη θέση του Ρεβυθόπουλου

72′ Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανδραμαϊκού με τον Ρεβυθόπουλο να στέλνει τη μπάλα άουτ

71′ Φάουλ για τον Πανδραμαϊκό

69′ Ο Νομικός αποκρούει την εκτέλεση του Μπερούκα

68′ Πέναλτι για τον Πανδραμαϊκό που κερδίζει ο Παυλίδης!

67′ Κίτρινη στον Τουμανίδη για διαμαρτυρία

65′ Αλλαγή για το Ορφάνι Τσακιρίδης εκτός γηπέδου, στη θέση του ο Αναστασιάδης

64′ ΓΚΟΛ για τους φιλοξενούμενους με απευθείας εκτέλεση φάουλ του Σαλπιγγίδη

63′ Διπλή αλλαγή για τον Πανδραμαϊκό Αχαλινόπουλος και Ζηλιαχώβαλης εκτός γηπέδου στη θέση τους οι Belmani και Andric

61′ Φάουλ για τους φιλοξενούμενους

60′ ΓΚΟΟΟΟΟΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΡΟΥΚΑ!

58′ Φάουλ του Omasere στον Μπερούκα

57′ Σέντρα του Ρευβυθόπουλου, στην αγκαλιά του Νομικού

56′ Καλή εκτέλεση απο τον Σαλπιγγίδη, η μπάλα για λίγο άουτ

56′ Ο Σαλπιγγίδης κερδίζει φάουλ, και έχουμε κίτρινη κάρτα στον Αϊβάζη

55′ Κερδίζει φάουλ ο Ρεβυθόπουλος

50′ Άουτ η προσπάθεια του Μπερούκα

49′ Κερδισμένο φάουλ για τους φιλοξενούμενους, περνάει ανεκμετάλλευτο

46′ Οι δυό ομάδες επιστρέφουν στον αγωνιστικό χώρο χωρίς αλλαγές

ΤΕΛΟΣ ΠΡΩΤΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ

43′ Άστοχη εκτέλεση φάουλ απο τους φιλοξενούμενους και στην αντεπίθεση κερδισμένο κόρνερ για τον Πανδραμαϊκό

40′ Ο Αραμπατζής κόβει τελευταία στιγμή τον Μπερούκα

37′ Οσφάιντ ο Βαλαβανόπουλος

36′ Διαμαρτυρίες για νέο πέναλτι απο τους γηπεδούχους

31′ Διπλή ευκαιρία για τον Πανδραμαϊκός, Παυλίδης σημαδεύει το Νομικό, και ο Αχαλινόπουλους στη συνέχεια στέλνει τη μπάλα άουτ

30′ Μπλόκαρε ο Νομικός την εκτέλεση του Αχαλινόπουλου

30′ Ο Πινδώνης κερδίζει φάουλ σε καλό σημείο απο τον Γιάννα

29′ Κερδίζει φάουλ ο Μπερούκας

28′ Καλή σέντρα του Ρεβυθόπουλου, σουτάρει ο Μπερούκας η μπάλα εκτός εστίας

26′ Ευκαιρία για τους φιλοξενούμενους η οποία όμως σταματάει στην άμυνα του Πανδραμαϊκού

24′ Νέο καλό σουτ του Μπερούκα η μπάλα περνάει και πάλι άουτ

23′ Τεράστια ευκαιρία για τον Πανδραμαϊκό με τον Παυλίδη αποκρούει ο Νομικός, και στη συνέχεια άουτ το σουτ του Τουμανίδη

22′ Κίτρινη κάρτα στον Omasere για επικίνδυνο παίξιμο

22′ Συρτό σουτ του Παυλίδη, η μπάλα πέρασε άουτ

18′ Ανεκμετάλλευτο πέρασε το κόρνερ, η μπάλα απευθείας άουτ

18′ Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανδραμαϊκό με υποψία πέναλτι, αλλά ο διαιτητής καταλογίζει κόρνερ

17′ Σέντρα-σουτ του Κεχαγιά, η μπάλα στην αγκαλιά του Νομικού

16′ Προσπάθεια του Κεχαγιά, η μπάλα πέρασε άουτ

14′ Σέντρα του Αραμπατζή, μπλοκάρει ο Κιουμουρτζής

10′ Άουτ η προσπάθεια του Ζηλιαχώβαλη

8′ Φάουλ για τους φιλοξενούμενους

4′ Οφσάιντ ο Γιώργος Παυλίδης

2′ Πρώτη τελική στο ματς με τον Αχαλινόπουλο, η μπάλα στην αγκαλιά του Νομικού

Έχουμε σέντρα στο ματς

Με τα βυσσινί ο Πανδραμαϊκός και με τα ασπρόμαυρα ο Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου

Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου: (Μαγκαφίνης) Νομικός, Κακουλίδης, Τσακιρίδης, Τουρσανίδης, Τραχανάς, Omasere, Αραμπατζής, Γιάννα, Βαλαβανόπουλος, Πιπερτζής, Σαλπιγγίδης

Αναπληρωματικοί: Φουστέρης, Αναστασιάδης, Πέτκος, Μαδένης, Μηλιάδης, Μαγκαφίνης, Παπαδόπουλος

Πανδραμαϊκός: (Καζεπίδης) Κιουμουρτζής, Ρεβυθόπουλος, Κεχαγιάς, Αϊβάζης, Τουμανίδης, Αχαλινόπουλος, Τζελίδης, Πινδώνης, Ζηλιαχώβαλης, Παυλίδης Γ., Μπερούκας

Αναληρωματικοί: Γρηγοριάδης, Ζήσης, Μπαμπαλής, Τουλκέρης, Καπουσούζης, Καγγελίδης, Belmani, Κονταξής, Andric

Περνάμε στις 11άδες και τους πάγκους των δύο ομάδων

Διαιτητής της συνάντησης είναι ο κ. Δρακίδης με βοηθούς τους Σπάρταλη και Κεχαγιά

Ο γηπεδούχος Πανδραμαϊκός βρίσκεται στη 2η θέση της βαθμολογίας με 23 βαθμούς ενώ ο φιλοξενούμενος Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου είναι 9ος με 11 βαθμούς

Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση της 12ης Αγωνιστικής μεταξύ του Πανδραμαϊκού και του Μ. Αλέξανδρου Ορφανίου