Δόξα Δράμας – Πανδραμαϊκός: Live η εξέλιξη της αναμέτρησης

Καλησπέρα φίλες και φίλοι απο το γήπεδο της Δόξας εδώ που είναι όλα έτοιμα για να ξεκινήσει το παιχνίδι ανάμεσα στην Δόξα Δράμας και τον Πανδραμαϊκό

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ (Αποστολίδης): Μπεζυρτζής, Αγιώτης, Φραγκούλης, Ρούτσης, Χατζηδημητρίου, Σαμπανίδης, Θεοδοσιάδης, Μπλιός, Περσίδης, Κόντος, Ιωσηφίδης.

ΠΑΓΚΟΣ: Πιτσόλης, Ιορδανίδης Αρ., Ιορδανίδης Χρ., ΠαπαΪωάννου, Κυριακίδης Δημ.,Κυριακίδης Σαβ., Πάππος, Ανθουλάκης, Οικονομίδης.

Πανδραμαϊκός(Στοϊλας): Μαντζάρης, Μεντής, Ιγνατίου, Βασίλιεβιτς, Μαχαίρας, Χατζηκυριάκου, Πινδώνης, Αχαλινόπουλος, Κουκόλης, Μπαμπουράς, Παυλίδης.

Πάγκος: Μπαμπαλής, Ρεβυθόπουλος, Ντόσης, Μητρούσης, Ζήσης, Στυλιανίδης, Μιχαηλίδης, Σταθακόπουλος.

8′ Γκολ για τον Πανδραμαϊκό μετά απο κόρνερ του Αχαλινόπουλου κεφαλιά του Μαχαίρα όμως ο διαιτητής ακύρωσε το γκολ

11′ Μετά απο κόρνερ του Πανδραμαϊκου σουτ εν κινήσει του Παυλίδη σωτήρια απόκρουση του Μπεζιρτζή

16′ Σέντρα του Ιωασηφίδη δεν θα μπορέσει να βρει την μπάλα ο Σαμπανίδης

17′ Φάση διαρκείας για την Δόξα σουτ απο τον Ρούτση και Κόντο απόκρουσε ο Μαντζαρης

31′ Φάουλ για τον Πανδραμαϊκος ο Αχαλινόπουλος εκτέλεσε κεφαλιά του Παυλίδη μεγάλη απόκρουση του Μπεζυρτζή

34′ Σουτ του Σαμπανίδη η μπάλα πάνω απο τα δοκάρια

Σχόλιο: Μπαίνουμε στο τελευταίο δεκάλεπτο και οι δύο ομάδες παίζουν όμορφο ποδόσφαιρο και σίγουρα οι παίκτες των δύο ομάδων παίζουν με πάθος και δικαιώνουν αυτούς που πήγαν να παρακολουθήσουν την Δραμινή τιτανομαχία

40′ Φάουλ για τον Πανδραμαϊκό με τον Μαχαίρα απόκρουση απο τον Μπεζυρτζή

Ημίχρονο στο γήπεδο της Δόξας 0-0

46′ Έναρξη β’ μέρους

53′ Ωραία ενάργεια του Μπλιου από δεξιά πλασέ μέσα από την περιοχή του Σαμπανιδη η μπάλα άουτ

58′ Φάουλ για την Δόξα θα απομακρύνει η άμυνα

60′ Σέντρα του Αχαλινοπουλου κεφαλιά του Παυλίδη η μπάλα εκτός

65′ Ωραία ενέργεια του Φραγκούλη που θα διασχίσει το μισό βίντεο θα σουτάρει με τον Μάντζαρη να αποκρούει

69′ Πάσα του Χατζηδημητριου στον Κόντο που θα σουτάρει θα μπλοκάρει ο Μάντζαρης

70 Έξω ο Ρουτσης μέσα ο Πιτσολης

72′ Πέσιμο του Κοντου μέσα στην περιοχή ο διαιτητής έδειξε να συνεχιστεί το παιχνίδι

75′ Εκτέλεση φάουλ του Κόντου η μπάλα άουτ